Türkiye'nin İlk Diyet ve Diyabet Fırını
HABERLER
Türkiye'nin İlk Diyet ve Diyabet Fırını

Masum Beyaz, diyabet ve obezite ile mücadele eden bireylerin hayatlarından geleneksel beyaz unu tamamen çıkartmalarını ve yeni nesil diyet ve diyabetik ürünlere ulaşmalarını sağlayan, Türkiye’nin ilk diyabet ve diyet fırınıdır. Beyaz un ve tahıl nişastasından tamamen farklı olan ürünleri merak eden ya da satın almak isteyen tüketicinin doğrudan ürünlere ulaşmasını sağlamak üzere yolculuğuna başlamıştır. Tüketici ürünü yakından görmeli, tatmalı, koklamalı ve onu tanımalıdır.

 

Geleneksel beyaz undan ve nişastadan elde edilen ürünlerin zararını büyük oranda düşüren Realife ürünleriyle, tüketicinin hayatında daha dengeli bir karbonhidrat alanı sağlama fikri Masum Beyaz’ın en büyük ilham kaynağı olmuştur. Ancak satış yelpazesi sadece Realife ürünleriyle sınırlı değildir.  Düşük enerji içeren, diyet ve diyabet ile uyumlu birbirinden farklı daha pek çok tada kolaylıkla ulaşmak mümkün olacaktır.

 

Geleneksel beyaz unun ve nişastanın dayanılmaz ağırlığından kurtulmak ve düşük enerji içeren diyet ve diyabetik ürünlere ulaşmak isteyen herkesi; Masum Beyaz satış noktalarımıza ve online satış merkezimize bekliyoruz.

 

Obezite ve diyabet hastalarının Realife un ve unlu mamüllerine ulaşması artık daha kolay!
Realife unlu mamüllerine Masum Beyaz Diyet ve Diyabet Fırınımızdan veya online mağazamızdan ulaşabilirsiniz.